ОГЛАСИ

Пронајдовме каде да ги купите најдобрите костими за капење и тоа на попуст од 30%

Живот | Убавина | 25.07.2017 09:24Посети : 4612

Познатиот бренд Lisca за оваа сезона ни донесе прекрасни едноделни и дводелни костими за капење во силни и живи бои кои асоцираат на шаренилото на цвеќињата, палмите и тропските растенија, како и модели со интересни дезени. Моделите се елегантни и заводливи, а од боите доминираат розовата, црната и кралската сина боја, како и неодоливите комбинации на најразлични шарени нијанси. Тие се вистински избор за сите трендсетерки кои сакаат да бидат забележани, а можат да се комбинираат со кафтани, туники, сандали и торби за на плажа со што ќе добиете совршен летен изглед. Нашите фаворити можете да ги погледнете во продолжение, а во продавниците на Lisca ве чекаат и супер летни попусти од 30 % на одредени модели.OhridNews
извор: „stipka.com.mk“

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Живот

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Кој е дострелот на македонската ракометна репрезентација на ЕП во Хрватска?

Разигрување во четвртфиналната група

Полуфинале

Финале

Гласај

Разигрување во четвртфиналната група - 36 гласови (19%)

Полуфинале - 96 гласови (50%)

Финале - 59 гласови (31%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833