ОГЛАСИ

Голем јануарски попуст во „Румор“ од колекциите 2017!

Живот | Убавина | 08.01.2018 07:00Посети : 2316

Во концептуалната продавница „Румор“ во тек е голем јануарски попуст на женски и машки парчиња облека од колекциите 2017. Истите сега можат да се купат по цени пониски за 30%, 50% и 70%! 


Големиот попуст на колекцијата 2017 во „Румор“ трае до распродажба на залихите.Покрај големиот попуст на ланските модели, во единствениот мултибренд кај нас ќе најдете и парчиња облека од новата зимска колекција креирани од светски познати дизајнери, како и голем избор од модната линија „Румор“ создадена со многу љубов и желба конечно да се понуди квалитет за ексклузивна цена, гордо потпишан со „Made in Macedonia“. Концептуалната продавница „Румор“ ќе ја најдете на добро познатата локација на булеварот „Туристичка“ во зградата „Печијаре“.


OhridNews

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Живот

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали паркирањето во Охрид треба да се модернизира?

Да

Не

Гласај

Да - 2075 гласови (88%)

Не - 292 гласови (12%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833