ОГЛАСИ

"Eco Wash" - Охрид со нова и уникатна услуга за долготрајно отстранување на непријатните мириси во вашето возило или објект!

Вести | Охрид | 26.01.2018 09:21Посети : 4587

Благодарение на третманот со индустриски озон, технологија што кај нас ја користи специјализираната компанија "Eco Wash" - Охрид, долготрајно и целосно може да се ослободите се од закоравените непријатни мириси од цигари, пијалок, храна, влага, мувла, домашни миленици и слично, во вашиот автомобиол, објект или дом.


- Третманот со индустриски озон продира неколку милиметри во секаков вид на материјал и длабински ги уништува сите непријатни мириси, а воедно создава свеж мирис и врши дезинфекција. Озонот е најдобар и најефикасен природен стерилизатор и оксидатор. Третманот е посебно препорачлив за автомобилите (и најразличен вид на возила) или објектите во кои се превезуваат и живеат мали деца, како и луѓе кои имаат проблеми со астма и алергии. - посочуваат од "Eco Wash" - Охрид."Eco Wash" - Охрид нуди посебна понуда на компании за превоз кои имаат повеќе автобуси, комбиња и камиони; автоплацеви, такси компании; хотели, вили и апартмани кои сакаат да го вратат свежиот мирис на собата и да го отстранат мирисот од цигари, алкохол и готвење; лекарски ординации (дезинфекција); пловни објекти; канцеларии и слично...Третманот за автомобил трае околу 30 минути, а цената на истиот ќе чини 600 денари.
За првите 10 автомобили промотивна цена од 500 денари. 
За објекти и поголеми возила цената зависи од големината на истите. 
Третманот со озон препорачливо е да се прави барем еднаш годишно. 
За повеќе информации контактирајте го "Eco Wash" - Охрид на 070/706-333 и следете ги новините на "Eco Wash" - Охрид на Фејсбук.


 

© 2018 Ohridnews.com. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Ohridnews.com

Вести

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали ќе биде постигнат договор за спорот со името помеѓу Македонија и Грција?

Да

Не

Гласај

Да - 533 гласови (31%)

Не - 1174 гласови (69%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833