Фудбалерите на ГФК Охрид Лихнидос утре ќе го одиграат последниот подготвителен натпревар пред почетокот на сезоната против екипата на Беса од Добри Дол.

Натпреварот ќе биде одигран на СРЦ „Билјанини Извори” со почеток во 17:30 часот.

OhridNews