Jazz Inn

Од 15.06.2024 - 20:00 до 15.06.2024 - 21:30

Исклучителниот стендап комичар Никола Тодороски, утревечер ќе настапи во култниот клуб Jazz Inn со стенд ап шоуто  Лошо куче.

Станува збор за 90 минути пеколна стендап комедија во негов препознатлив стил.

Почетокот на шоуто е во 20 часот, а вратите се отвараат во 19:30 часот. Билетите се без резервирани места. Принципот на сместување е прв дојден прв услужен.

OhridNews