Вчера околу 02.00 часот во Полициска станица Струга било пријавено дека А.М.(58), во алкохолизирана состојба, паднал од незаградениот балкон од својот дом и од здобиените повреди починал.

Од извршениопт увид не се констатирани траги на насилство, информира МВР.

OhridNews