Sky Corner

2021-11-18 21:00 - 2021-11-18 00:00

За сите љубители на стенд-ап комедијата овој четврток, познатиот македонски актер и стенд-ап комичар, Марјан Георгиевски ќе приреди вистинско шоу во Sky Corner.

Стартот на  „Вакцинален stand up comedy” е  закажан за 21:00 часот. Дополнителни информации и резервации на 070 485 585.

 

OhridNews