Sky Corner

2021-02-19 09:00 - 2021-02-28 20:30

За вкусовите не се разговара, но не и доколку понудата е за сечиј вкус.

Од познатата кујна на Скај Корнер, сега доаѓаат чорби во повеќе вкусови и тоа свежо приготвени преку целиот ден!

Сега во било кое време од денот може да вкусите свежо приготвена чорба од јастог, рибна или телешка чорба, или, пак, супа од тиква. Изборот е ваш, порачуваат од Скај Корнер.

OhridNews