Sky Corner

2021-10-16 13:00 - 2021-10-16 18:00

Оваа сабота, 16ти октомври, терасата на хотел – ресторан „Скај Корнер“  е резервирана за љубителите на скарата, пивото и добрата музика.

Стартот на забавате е во 13 часот, а за астмосферата е задолжен диџеј Јован.

Октоберфест „доаѓа“ во Охрид. Не пропуштајте!

Местата се ограничени!

Oktoberfest BBQ Party @ Sky Corner