Центар за култура „Григор Прличев“

Од 02.12.2022 - 20:00 до 02.12.2022 - 21:30

Неверојатно шоу со нов материјал во НУ Центар за култура „Григор Прличев“ – Охрид во голема сала на 2-ри декември со почеток во 20 часот.

Шоу кое не смеете да го пропуштите! За ваше трајно задоволство и раздвижување на стомачните ќе се погрижат Атанас Атанасовски, Тино Костадиновски и Никола Тодороски. Билетите се ограничени! Бидете брзи!, велат од Центарот за култура.

За сите заинтересирани билетите може да се купат на касата при Центарот или да се резервираат на 075 283 066 / 046 261 063, по цена од 250 ден.

OhridNews