Младо момче, симпатизер на Челси нема по добро се сеќава на карантинот и периодот на пандемијата на коронавирусот откако татко му си поигра со фризурата. Момчето сакаше фризура од Кристијано Роналдо, но доби од Бразилецот Роналдо и тоа онаа од 2002 година кога се играше Мундијалот во Јапонија и Јужна Кореја. Реакцијата на момчето беше бесцената. Погледнете!

OhridNews