Информирај се - OhridNews
НАЈНОВИ ВЕСТИ
01.12.22 14:55 Oхридските бреинобреин генијалци со два трофеи, три златни и еден сребрен медал на…
01.12.22 11:14 Бели штркови во Охрид на почетокот на декември
01.12.22 10:44 Во несреќа на „15 Корпус“ повредени работници на ЈП „Водовод“
01.12.22 10:17 Андоновски: Езерското дерби не е исто без Рибари, време е да ги надминеме…