Информирај се - OhridNews
BANER OB –
 • Dr. Batkoski
  70 godini pecatnica kosta abras
  АСП ДАЛВИНА 1
  Baner la fabrique 550-125
 • Објавен протоколот за работа на угостителските објекти: Ограничен број луѓе на м..

  28.05.20 00:06

  Обновено+фото: И во корона криза Охрид спасува животи

  27.05.20 16:20

  СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ фрлаа народни пари во споменици, Владата на СДСМ реализира..

  27.05.20 16:46

  Мицкоски: По 66 дена рестриктивни мерки во државата имаме полоша здравствен..

  27.05.20 16:22

  3110 граѓани биле приведени поради непочитување на забраната за движење

  27.05.20 15:00

  Донесена одлука за еднострано раскинување на пет договори за концесии на ми..

  27.05.20 14:32

  Омиленото Бистро на охриѓани „Корнер“ отворено за посетителите

  27.05.20 14:23

  Разрешен реисот Сулејман Реџепи

  27.05.20 14:08

  25 нови случаи на коронавирус, 17 излекувани, почина 58-годишен стружанец

  27.05.20 13:49

  Донација од Охридското Социјално друштво „Св. Наум Охридски“ од Мелбурн-Авс..

  27.05.20 13:27

  Билтен: Бесправно градење, приведени охриѓани поради непочитување на забран..

  27.05.20 13:18

  Во сообраќајна незгода повредена 51-годишна охриѓанка

  27.05.20 13:12

  Антикорупциска бара да се решат дивоградбите на Охридското Езеро, но и плаж..

  27.05.20 12:48

  ЦЈЗ: Езерската вода е со одличен квалитет

  27.05.20 10:05

 • Baner Restoran Cun
  30 godini restoran Sv. Sofija
  Kadmo_Bar_najavi
  Cuba Libre
 • EVN
 • Kampanja Total tv
 • Моќен спот на Марија Шерифовиќ во „празниот“ Белград

  17.05.20 18:46

  Видео: „И ако јас…“ весело музичко првенче на момците од „Боем Клуб“

  06.05.20 07:00

  Видео: Кога ги нема луѓето животните безгрижно уживаат во природата

  02.05.20 12:09

  Татко и син, виртуози на виолина од Охрид, со прекрасна преработка на старата ма..

  28.04.20 22:07

 • OhridNews rezerva
  Nekrolozi
 • Банер Совет за етика во медиуми