Информирај се - OhridNews
 • Dr. Batkoski
  70 godini pecatnica kosta abras
  АСП ДАЛВИНА 1
  Baner la fabrique 550-125
 • Почина првиот човек на Самсунг

  25.10.20 10:44

  Се пополнуваат болничките капацитети, Филипче најави зголемување на термините за..

  25.10.20 10:39

  Времето денеска променливо облачно со привремени врнежи дожд

  25.10.20 10:34

  Родителите на градоначалникот на Охрид позитивни на Ковид 19, Георгиески со..

  24.10.20 23:05

  Кај Амди Бајрам постмортем е утврдено присуство на Ковид-19, МЗ апелира да ..

  24.10.20 21:32

  11 позитивни на Ковид 19 во Охрид, 172 во земјата 14 починати!

  24.10.20 18:35

  Baner Kovid 19
  Филипче нема да поднесе оставка, ја повика опозицијата да ја тргне политика..

  24.10.20 13:59

  Од следната недела најавени нови термини за тестирање

  24.10.20 13:47

  За една седмица бројот на активни случачи со Ковид 19 во Охрид двојно зголе..

  24.10.20 13:39

  Обновено: Почина Амди Бајрам, лидерот на Сојузот на Роми

  24.10.20 13:28

  Падна првата пријава за угостителски објект во регионот за непочитување на ..

  24.10.20 13:19

  Пресметка во обложувалница, во друг инцидент охриѓанец нападнал стружанец

  24.10.20 13:12

 • Baner Restoran Cun
  30 godini restoran Sv. Sofija
  Kadmo_Bar_najavi
  Cuba Libre
 • EVN
 • Kampanja Total tv
 • Ресторан Мече насловна
 • Во Дубаи пуштена во употреба најголемата фонтана во светот

  24.10.20 14:33

  Промовирани „Стела и Сани“, првите македонски 3д анимирани карактери

  22.10.20 11:43

  Брус Вилис повторно во улогата на Џон Меклејн, но во реклама (видео)

  19.10.20 21:10

  Дете пронајде редок скелет на диносаурус во Канада

  16.10.20 10:43

 • Nekrolozi
  Банер Информации Општина Охрид
 • Банер Совет за етика во медиуми