Информирај се - OhridNews
 • Dr. Batkoski
  Банер Охридњуз маркетинг 550
  Baner Mt Auto
  АСП ДАЛВИНА 1
 • Градежен отпад никако да биде подигнат од „Надол“

  17.01.22 21:18

  Нелегален улов на риба заврши во рацете на полицијата

  17.01.22 20:25

  1 Минута вести- краток преглед на настаните на денот

  17.01.22 18:56

  Општината ќе додели стипендии за талентирани средношколци од прва година

  17.01.22 19:09

  Струга се подготвува за големиот празник Богојавление – Водици

  17.01.22 17:20

  16 случаи на новозаразени со Ковид-19 во Охрид, 1 лице починато

  17.01.22 17:00

  11 возачи на подрачјето на СВР Охрид непрописно престигнувале

  17.01.22 16:52

  Од 19 јануари нов режим за влез во Бугарија

  17.01.22 15:57

  Baner Kovid 19
  Ковачевски: Од министрите во новата Влада побарав чесно и одговорно владеењ..

  17.01.22 15:51

  Цената на бензините повисока за денар, а на дизелот за денар и пол

  17.01.22 14:13

  Во завршна фаза подготовките за празникот Богојавление- Водици

  17.01.22 14:01

  Лекарската комора го осуди инцидентот во кој пациент физички нападна лекар ..

  17.01.22 13:37

  „Охрид-Водици 2022“: Оваа генерација е првата што живее во глобално општест..

  17.01.22 13:04

  Бројот на активни случаи од 1 јануари зголемен за 11.000, процентот на пози..

  17.01.22 09:29

 • Cuba Libre
  Baner Restoran Cun
  30 godini restoran Sv. Sofija
  Baner Kosta Abras
 • Kampanja Total tv
 • Miren son
  Банер Охридњуз маркетинг 550
 • Шест тајни за долговечност на Јапонците

  17.01.22 12:10

  „Мајкрософт тимс“ ја воведе опцијата „воки-токи“

  17.01.22 09:56

  Страница од стрип „Спајдермен“ продадена за 3,36 милиони долари

  14.01.22 09:05

  „Оскарите“ повторно ќе имаат водител

  13.01.22 08:33

 • Банер Совет за етика во медиуми
 • МИА Банер