Информирај се - OhridNews
ODW – INZENERI 2020
 • Kostal
 • Dr. Batkoski
  70 godini pecatnica kosta abras
  АСП ДАЛВИНА 1
  Baner la fabrique 550-125
 • Патничка од Италија тестирана на скопските клиники, нема корона вирус

  26.02.20 00:41

  Препораки на владата за превенција и заштита од корона вирусот, итна набавка на ..

  25.02.20 17:08

  ВМРО ДПМНЕ: Заев да ги тргне „розовите“ очила и да каже како патуваше до Ох..

  25.02.20 15:48

  Заев: Со добар план ќе се овозможи дополнителен развој на туризмот во Охрид..

  25.02.20 15:39

  Се поставува атмосферска канализација на 15-ти корпус, следува и целосна ре..

  25.02.20 15:16

  Бесплатни курсеви за готвачи, заварувачи, сметководители и изучување герман..

  25.02.20 12:21

  Над 50 лица повредени во Германија откако автомобил влета во карневалска по..

  25.02.20 11:06

  Во сообраќајна незгода тешко повреден 71-годишен охриѓанец

  25.02.20 10:47

  Нови тавани и осветлување во ОЕМУЦ „Св.Наум Охридски“

  25.02.20 10:35

  Уште една вечер исполнета со насилство

  25.02.20 09:49

  ВМРО ДПМНЕ денеска ќе протестира против неправдата

  25.02.20 07:00

  Харви Вајнштајн прогласен за виновен за сексуален напад и силување

  25.02.20 00:31

  Почина познатиот пеач Ѓорѓи Желчески

  25.02.20 00:25

  Двоен настап во живо на Неша Галија во Охрид

  24.02.20 07:00

 • Baner Restoran Cun
  30 godini restoran Sv. Sofija
  Kadmo_Bar_najavi
  Cuba Libre
 • EVN
 • Kampanja Total tv
 • OhridNews rezerva
 • Ново од дуото Александар Митевски и Драган Спасов Дац

  15.02.20 11:29

  Музички подарок за денот на виното и љубовта

  15.02.20 11:21

  Емоции преточени во музика: Охриѓанецот Мартин Милески го издаде првиот соло алб..

  08.02.20 15:25

  Фото: Плочите се одново „ин“ во Охрид, „Хардфејсд“ го промовираа новиот албум на..

  28.11.19 22:17

 • Nekrolozi
  OhridNews rezerva
 • Банер Совет за етика во медиуми