Информирај се - OhridNews
ODW baner alatnicar
 • Dr. Batkoski
  70 godini pecatnica kosta abras
  АСП ДАЛВИНА 1
  Baner la fabrique 550-125
 • Бројката на новозаразени со Ковид -19 се спушти под 1000, 33 починати во Македон..

  14.04.21 21:19

  42 прекршоци за неносење лична заштита на лицето во Охридскиот регион

  14.04.21 14:41

  Се намалува бројот на новозаразени од Ковид -19 во Македонија, притисокот н..

  14.04.21 11:55

  „Вселенска одисеја 2001“ прогласен за најдобар филм за Вселената

  14.04.21 10:01

  Драги Рашковски поднесе оставка од функцијата во Владата

  14.04.21 09:17

  Во Москва температурен рекорд за 140 години, измерени 21 степен

  14.04.21 08:46

  Baner Kovid 19
  Џонсон и Џонсон ја одложува употребата на вакцината во Европа

  14.04.21 08:00

  Умерено до значително облачно со локални врнежи од дожд и значително посвеж..

  14.04.21 07:22

  Се ограничуваат трошоците на државните функционери за угостителски услуги

  14.04.21 07:15

  25 новозаразени со Ковид -19 во Охрид, тројца починати, двајца оздравени

  13.04.21 21:38

  СЗО бара затворање на пазарите за живи животни

  13.04.21 16:28

  Мијалков осуден на осум години затвор за „Трезор“

  13.04.21 16:25

 • Cuba Libre
  OhridNews rezerva
  Baner Restoran Cun
  30 godini restoran Sv. Sofija
 • EVN
 • Kampanja Total tv
 • Ресторан Мече насловна
 • Видео: Мик Џегер и Дејв Грол објавија химна за по пандемијата

  14.04.21 11:35

  „Вселенска одисеја 2001“ прогласен за најдобар филм за Вселената

  14.04.21 10:01

  Робот испорачува пица по нарачка во Тексас

  13.04.21 13:36

  Почина славниот рапер „DMX“

  10.04.21 08:09

 • Nekrolozi
  Банер Информации Општина Охрид
 • Банер Совет за етика во медиуми
 • МИА Банер