Информирај се - OhridNews
 • Dr. Batkoski
  Baner Mt Auto
  АСП ДАЛВИНА 1
  Baner la fabrique 550-125
 • Премиера на новата претстава „Крик за љубовта“ за 10-от роденден на Народниот те..

  13.06.21 14:04

  За прв пат по девет месеци нема починат од Ковид 19 во земјава!

  13.06.21 13:44

  Најмалку 11 загинати во експлозија на гас во трговски центар во Кина

  13.06.21 13:38

  Приведени дилери од Скопје и Охрид кај кои е пронајден амфетамин

  13.06.21 13:24

  Продолжени актуелните правила за влез во Грција

  13.06.21 13:15

  Попладне нестабилно со локален пороен дожд, идната седмица значително затоп..

  13.06.21 13:01

  Baner Kovid 19
  15 години од смртта на Вангел Наумоски – сликарот од бајките како што го на..

  13.06.21 12:49

  Видео: Европското првенство во Охрид се следи како на стадион

  12.06.21 11:36

  Во завршна фаза преговорите со „Синохидро“ за нов рок за автопатот Кичево-О..

  12.06.21 11:07

  Ќе се фрлат милиони дози од спорните серии вакцини Џонсон и Џонсон

  12.06.21 08:20

  „Григор Прличев“ Охрид прворангирано училиште во државата од ФИТР и МОН

  11.06.21 21:35

  Синдикалната кошничка за мај зголемена за 180 денари

  11.06.21 20:33

 • Cuba Libre
  Baner Restoran Cun
  30 godini restoran Sv. Sofija
  Baner Kosta Abras
 • EVN
 • Kampanja Total tv
 • Банер Охридњуз маркетинг 550
 • Македонскиот претставник Васил Гарванлиев не се пласира во финалето на Евровизиј..

  19.05.21 11:22

  Мис Мексико е новата Мис Универзум

  17.05.21 08:54

  „Пријатели“ се враќаат на 27 мај

  14.05.21 10:14

  Мексико Сити тоне по 10 сантиметри годишно поради подземното езеро

  14.05.21 09:14

 • Банер Информации Општина Охрид
  Miren son
 • Банер Совет за етика во медиуми
 • МИА Банер