Информирај се - OhridNews
 • Dr. Batkoski
  70 godini pecatnica kosta abras
  АСП ДАЛВИНА 1
  Baner la fabrique 550-125
 • Стефоска: Не може за заштита на Охрид и Охридскиот Регион да бидат задолжени сам..

  04.03.21 23:25

  Силен земјотрес во Грција почувствуван и во Охрид

  04.03.21 19:48

  Пристигна договорот со Фајзер, првите количини на крајот на месецов

  04.03.21 16:08

  Оздравени 97 пациенти, регистрирани 26 случаи со Ковид-19 во Охрид

  04.03.21 16:06

  Поднесена кривична пријава за нелегално насипување земја и шут на брегот на..

  04.03.21 15:55

  Големо отворање на новата продавница на „Бисер Импорт“ со промотивни акции ..

  04.03.21 11:40

  Baner Kovid 19
  МВР апелира, особено до родителите да внимаваат на активностите на децата н..

  04.03.21 15:50

  Brainster: До 2025 дефицит од 5.142 ИТ кадри, земјава меѓу последните во Ев..

  04.03.21 15:01

  Пресечен канал за шверц на марихуана кај Радожда

  04.03.21 11:29

  За 56,4 отсто зголемен бројот на нови случаи со Ковид-19

  04.03.21 11:26

  Јужнофриканскиот сој се уште не е детектиран, карантин за патниците од Афри..

  04.03.21 07:27

  Еколозите од „Фронт 21/42“ бараат конкретни активности за зачувување на ста..

  04.03.21 07:19

 • Cuba Libre
  OhridNews rezerva
  Baner Restoran Cun
  30 godini restoran Sv. Sofija
 • EVN
 • Kampanja Total tv
 • Ресторан Мече насловна
 • Nekrolozi
  Банер Информации Општина Охрид
 • Банер Совет за етика во медиуми
 • МИА Банер