Информирај се - OhridNews
BANER OB –
 • Dr. Batkoski
  70 godini pecatnica kosta abras
  АСП ДАЛВИНА 1
  Baner la fabrique 550-125
 • Шестдецинската исклучителна традиција на „Охридско лето“ продолжува да го импрес..

  04.08.20 23:38

  Во Охрид 118, во Струга само 9 казни за неносење маска

  04.08.20 16:40

  Скопјанка oбљубена во хотел во Охрид, жестока пресметка во берберница на „Д..

  04.08.20 16:34

  Почина музичарот Рајко Дујмиќ од легендарниот бенд „Нови Фосили“

  04.08.20 15:45

  18 оздравени пациенти од Ковид 19 во Охрид

  04.08.20 15:23

  Обновено: Едно лице тешко повредено во сообраќајка на патниот правец Охрид ..

  04.08.20 14:42

  Поскапуваат бензините, поевтинува дизелот

  04.08.20 14:22

  Изречени казни на 10 правни субјекти на Охридското крајбрежје во висина од ..

  04.08.20 12:47

  Во две одделни несреќи смртно настрадаа охриѓанка и маж од струшко

  04.08.20 12:24

  Пограничен инцидент на Охридското Езеро

  04.08.20 09:43

  Креативно видео на млади охриѓани за илинденската еко катастрофа

  04.08.20 09:27

  Итно поставување на столпчиња на новите велосипедски патеки во Охрид

  04.08.20 08:39

  Следува период на променливо облачно, посвежо и нестабилно време

  04.08.20 08:04

  Охридска ЖОЛТОВИНА

  04.08.20 07:00

 • Baner Restoran Cun
  30 godini restoran Sv. Sofija
  Kadmo_Bar_najavi
  Cuba Libre
 • EVN
 • Kampanja Total tv
 • Ресторан Мече насловна
 • Креативно видео на млади охриѓани за илинденската еко катастрофа

  04.08.20 09:27

  Црвена месечина

  04.08.20 09:10

  Премиера на новата песна и спот на „Броз“ и „Билјана“

  31.07.20 16:00

  Прва забрана во светот за употреба на мобилен телефон за пешаци во сообраќајот

  06.06.20 10:51

 • OhridNews rezerva
  Nekrolozi
 • Банер Совет за етика во медиуми