Информирај се - OhridNews
 • Kostal
 • Dr. Batkoski
  Baner Mt Auto
  АСП ДАЛВИНА 1
  Baner la fabrique 550-125
 • Оздравеа 43 пациени, регистрирани 5 нови случаи со Ковид 19 во Охрид

  08.05.21 19:24

  АД „Галеб“ повторно ќе сообраќа кон Кочани и Белград

  08.05.21 19:09

  Протести на разединети полициски синдикти со исти барања

  08.05.21 19:05

  Охрид дел од одбележувањето на Светскиот ден и Неделата на Црвениот крст

  08.05.21 18:26

  Ставовите на претседателот за „27 април“ се кристално јасни и не зависеа од..

  08.05.21 18:20

  Здружението Мацково реагира поради прекинување на финансиската поддршка за ..

  08.05.21 18:34

  Baner Kovid 19
  Свети апостол и евангелист Марко

  08.05.21 08:33

  СЗО ја одобри вакцината Синофарм за итна употреба

  08.05.21 08:28

  Нема да се дозволи зголемување на цената на струјата

  08.05.21 08:20

  Светски ден на Црвениот крст и Црвената полумесечина

  08.05.21 08:17

  Под посебни протоколи се одржа традиционалната Струшка Литија

  07.05.21 23:07

  Охридско Езеро и Студенчишко Блато ќе бидат впишани како трето и најголемо ..

  07.05.21 22:56

 • Cuba Libre
  Baner Restoran Cun
  30 godini restoran Sv. Sofija
  Baner Kosta Abras
 • EVN
 • Kampanja Total tv
 • Банер Охридњуз маркетинг 550
 • Тиктокерот Душан објави спот за својата прва студиска песна, снимен на локации в..

  01.05.21 14:23

  Што се крие зад насмеаното лице на стујардесите пред влезот на патниците во авио..

  28.04.21 12:17

  „Вегас“- нова песна на охриѓанецот Кристијан Танески (видео)

  28.04.21 12:02

  Патики на Кање Вест продадени за 1,8 милиони долари

  27.04.21 13:40

 • Банер Информации Општина Охрид
  Miren son
 • Банер Совет за етика во медиуми
 • МИА Банер