Информирај се - OhridNews
Банер Охридска банка 1-8 јули 2021
 • Kostal
  Банер Абакус 2021
 • Dr. Batkoski
  АСП ДАЛВИНА 1
  Baner Mt Auto
  Baner la fabrique 550-125
 • Константирани прекршоци за непрописно паркирање и прекршоци сторени од моторцикл..

  18.09.21 14:13

  „На муабет“ со Никола Тодороски: Наместо актерите политичарите го зазедоа пиедес..

  18.09.21 12:45

  Рокот за пријавување на бруцоши во државните студентски домови е до 24 септ..

  18.09.21 11:16

  „Гирриг“ слави 27 години со бројни попусти и изненадувања за купувачите

  18.09.21 11:00

  Попишани 871.488 лица

  18.09.21 10:51

  Денеска истекува рокот за потврдување на листите на кандидати за градоначал..

  18.09.21 10:27

  Baner Maksiprint leto 2021
  Втор уписен рок на Универзитетот за информатички науки и технологии Св. Апо..

  18.09.21 08:57

  Облачно со дожд, грмежи и засилен ветер

  18.09.21 08:24

  Гутереш предупредува дека светот е на пат кон катастрофа

  17.09.21 21:31

  ВМРО ДПМНЕ: Аман Филипче не менаџирај

  17.09.21 20:11

  Нови 30 случаи на Ковид-19 и две лица починати во Охрид

  17.09.21 19:10

  Лазаревска: Учебната година се одвива успешно, продолжуваат инвестициите во..

  17.09.21 17:45

  Се уредува коритото на реката „Сушица“

  17.09.21 16:10

  Состојбата во училиштата стабилна велат од МОН, наставничкиот пленум бара с..

  17.09.21 15:13

  Од октомври нова мерка – ќе се бара потврда за две дози вакцина

  17.09.21 13:50

  Пожарот на Јабланица, во близина на струшкото село Вишни, четврти ден актив..

  17.09.21 13:21

 • Cuba Libre
  Baner Restoran Cun
  30 godini restoran Sv. Sofija
  Baner Kosta Abras
 • EVN
 • Банер Охридњуз маркетинг 550
 • „Спејс-Икс“ успешно ги лансираше првите свои вселенски туристи

  16.09.21 09:42

  Наддавање со досега необјавени песни на Џон Ленон

  16.09.21 09:22

  Во Турција откриен најстариот мозаик во светот

  15.09.21 10:47

  Првиот вселенски туристички лет на „Спејс-Икс“

  14.09.21 09:14

 • Банер Информации Општина Охрид
  Miren son
 • Банер Совет за етика во медиуми
 • МИА Банер