Информирај се - OhridNews
 • Kostal
 • Dr. Batkoski
  70 godini pecatnica kosta abras
  АСП ДАЛВИНА 1
  Baner la fabrique+top burger 550-125
 • Обновено: Жителите од „Туристичка“ повторно на мирен протест против изградба на ..

  24.01.20 16:38

  СДСМ: ВМРО ДПМНЕ ги испревртува реалните состојби

  24.01.20 15:32

  Божиновски: Да се слушнат забелешките на студентите и професорите од Универ..

  24.01.20 14:37

  Одлична забавна и културна понуда и овој викенд во Охрид

  24.01.20 13:56

  Вршеле нелегален транспорт на огревно дрво, кога дошла полицијата избегале

  24.01.20 12:46

  Бруто плата 2020-најниска и највисока основица за пресметување придонеси

  24.01.20 11:44

  СЗО: Сеуште е рано да се прогласи глобална вонредна состојба поради коронав..

  24.01.20 10:23

  Претстојниот викенд во Охрид температури до осмиот степен

  23.01.20 15:00

  „Медена земја“ повторно ќе се прикажува во Охрид

  23.01.20 14:43

  Во сабота нова Импровокација-Постпразнична терапија

  23.01.20 12:07

  Центарот за култура Охрид во преговори за хит претставата „Чекајќи го минис..

  23.01.20 11:38

  Обновено: Државата ја одзеде концесијата за Охридското Езеро

  22.01.20 15:22

  Да и помогнеме на 12-годишната Ева да ја победи болеста!

  22.01.20 15:34

  Двајца охриѓани и велешанец први Македонци на највисокиот вулкан на светот

  21.01.20 17:26

 • 30 godini restoran Sv. Sofija
  Kadmo_Bar_najavi
  Cuba Libre
  LETRA EMAS WEB
 • EVN
 • Kampanja Total tv
 • Restoran Ostrovo
 • Фото: Плочите се одново „ин“ во Охрид, „Хардфејсд“ го промовираа новиот албум на..

  28.11.19 22:17

  Кочо Рацин во новиот сингл на Горан Папаз и Танче Гроздановски

  27.11.19 13:01

  Нов видеозапис на Ѓоко Танески за песната „Една љубов имам“

  25.11.19 14:47

  Фото: Наместо кола паркирал коњ

  12.10.19 07:00

 • OhridNews rezerva
  Nekrolozi
 • Банер Совет за етика во медиуми