Убавина - Page 2 of 32 - OhridNews

Убавина

05.03.18 07:00

Охрид домаќин на Фестивал за фризура, мода и убавина

Дванаесеттиот по ред Фестивал на фризура, мода и убавина “HAI...

08.01.18 07:00

Голем јануарски попуст во „Румор“ од колекциите 2017!

Во концептуалната продавница „Румор“ во тек е голем јануарски попус...

12.12.17 07:00

Една година “Beauty center PERFEKTA” – синоним за убавина и…

Задоволни клиенти и врвна професионална услуга, ја одбележаa првата...

14.11.17 14:17

Со голема фото сесија бутикот „Емили“ ја најавува новата колекција…

Традиционално, со голема модна фото сесија најпознатиот охридски бу...

25.09.17 14:20

Ново во Охрид: Бутикот “Look Kids” ја претстави колекцијата есен/зима…

Модниот бренд “Look” во старата охридска чаршија, на креативен начи...

22.09.17 15:28

Специјално изработен дукс на „Румор“ ќе се продава во хуманитарни…

Денеска во 18 часот во галеријата “Акантус” во Скопје ќе биде отвор...

28.07.17 07:00

Ексклузивната колекција Лето 2017 пристигна во „Румор“

Конечно на задоволство на сите љубители на дизајнирана облека израб...

25.07.17 09:24

Пронајдовме каде да ги купите најдобрите костими за капење и…

Познатиот бренд Lisca за оваа сезона ни донесе прекрасни едноделни ...

20.06.17 21:00

Топ градници за мали гради од Lisca

OhridNews