Информирај се - OhridNews
Baner OhridNews vrabotuva
 • Dr. Batkoski
  Baner Mt Auto
  АСП ДАЛВИНА 1
  Baner la fabrique 550-125
 • Регистрирани четири нови случаи на Ковид-19, еден починат и 14 оздравени пациент..

  14.06.21 16:15

  Поскапуваат бензините

  14.06.21 14:16

  Нуредини: Наша препорака е во заштитените подрачја да се легализираат само ..

  14.06.21 14:13

  Вонредна крводарителска акција за здравствените установи во Охрид

  14.06.21 14:10

  Татко и син ќе покренат правна постапка за употреба на прекумерна сила при ..

  14.06.21 14:00

  Почна отстранувањето на платформите од Езерото и на струшкото крајбрежје

  14.06.21 13:06

  Baner Kovid 19
  Репортажа на Ал Џезеира: Статусот на Охридскиот регион во УНЕСКО е загрозен..

  14.06.21 12:30

  На Ковид центарот во општата болница во Охрид се лекуваат 6 пациенти

  14.06.21 11:40

  Видео: Слетувањето на авионите на Охридскиот аеродром е посебно

  14.06.21 10:16

  Над Гунагжу 60 дронови следат дали се почитуваат анти-ковид мерите во градо..

  14.06.21 10:08

  Обновено: Од среда целосно укинување на полицискиот час, ќе се дозволи орга..

  14.06.21 09:56

  Конференција во Охрид во рамки на подготовките за вежбата „Северна Македони..

  14.06.21 09:45

 • Cuba Libre
  Baner Restoran Cun
  30 godini restoran Sv. Sofija
  Baner Kosta Abras
 • EVN
 • Kampanja Total tv
 • ЕП: „Црвената фурија“ без одговор за Олсон, Словачка и зеде мерка на Полска (вид..

  14.06.21 23:14

  Арнаутовиќ се извини за инцидентот со Алиоски, ФФМ го пријави случајот во УЕФА

  14.06.21 22:07

  ЕП: Патрик Шик ја матираше Шкотска за радост на чесите на „Хемпден Парк“ (в..

  14.06.21 17:04

  Александар Трајковски: Натпреварот со Украина е клучен за нас на ЕП

  14.06.21 14:59

  Ериксен се заблагодари за поддршката и најави враќање на фудбалот

  14.06.21 13:29

  Навивач паднал од трибините на „Вембли“, здравствената состојба му е критич..

  14.06.21 12:21

  Втора авантуристичка планинарска тура Охрид – Галичица – Охридско Езеро

  14.06.21 11:59

  Ѓоковиќ го израдува детето, кое му било мотивација во епскиот пресврт во фи..

  14.06.21 11:10

  НБА: Феникс го елиминираше Денвер, Милвоки изедначи во серијата со Бруклин ..

  14.06.21 09:02

  Македонските фанови хит на стартот од ЕП, охриѓани со моќна порака од Букур..

  14.06.21 08:29

 • Банер Охридњуз маркетинг 550
 • Македонскиот претставник Васил Гарванлиев не се пласира во финалето на Евровизиј..

  19.05.21 11:22

  Мис Мексико е новата Мис Универзум

  17.05.21 08:54

  „Пријатели“ се враќаат на 27 мај

  14.05.21 10:14

  Мексико Сити тоне по 10 сантиметри годишно поради подземното езеро

  14.05.21 09:14

 • Банер Информации Општина Охрид
  Miren son
 • Банер Совет за етика во медиуми
 • МИА Банер