Информирај се - OhridNews
 • Kostal
 • Dr. Batkoski
  Baner Mt Auto
  АСП ДАЛВИНА 1
  Baner la fabrique 550-125
 • Свети апостол и евангелист Марко

  08.05.21 08:33

  СЗО ја одобри вакцината Синофарм за итна употреба

  08.05.21 08:28

  Нема да се дозволи зголемување на цената на струјата

  08.05.21 08:20

  Светски ден на Црвениот крст и Црвената полумесечина

  08.05.21 08:17

  Сончево со променлива облачност и ветровито со пониски температури

  08.05.21 08:14

  Под посебни протоколи се одржа традиционалната Струшка Литија

  07.05.21 23:07

  Baner Kovid 19
  Охридско Езеро и Студенчишко Блато ќе бидат впишани како трето и најголемо ..

  07.05.21 22:56

  Заврши средбата Пендаровски – Мицкоски, во фокусот случајот „27 Април“ и за..

  07.05.21 18:48

  Се зголемува бројот на оздравени, а се намалува на нови случаи со Ковид19

  07.05.21 18:36

  Ковид 19 тестови за патување достапни на аеродромот „Св. Апостол Павле“ во ..

  07.05.21 12:22

  Интересот за вакцинација секојдневно се зголемува, вчера се вакцинирале 12...

  07.05.21 10:17

  Нуркачи од клубот за подводни дејности „Охрид“ го чистеа езерското дно во П..

  06.05.21 21:00

 • Cuba Libre
  Baner Restoran Cun
  30 godini restoran Sv. Sofija
  Baner Kosta Abras
 • EVN
 • Kampanja Total tv
 • Банер Охридњуз маркетинг 550
 • Тиктокерот Душан објави спот за својата прва студиска песна, снимен на локации в..

  01.05.21 14:23

  Што се крие зад насмеаното лице на стујардесите пред влезот на патниците во авио..

  28.04.21 12:17

  „Вегас“- нова песна на охриѓанецот Кристијан Танески (видео)

  28.04.21 12:02

  Патики на Кање Вест продадени за 1,8 милиони долари

  27.04.21 13:40

 • Miren son
  Банер Информации Општина Охрид
 • Банер Совет за етика во медиуми
 • МИА Банер