Информирај се - OhridNews
НАЈНОВИ ВЕСТИ
04.10.22 15:15 Спасовски од Струга: Државата е подготвена за прифаќање украински бегалци
04.10.22 14:27 Учениците од РЦСОО ,,Ванчо Питошески” се закитија со медали на меѓународниот натпревар „Гатус“
04.10.22 10:59 Прво Езерско дерби сезонава во Супер лигата
04.10.22 09:42 Во петок седница на Совет, на дневен ред советнички прашања