Информирај се - OhridNews
 • Dr. Batkoski
  70 godini pecatnica kosta abras
 • Забрани на повеќе патни правци

  23.02.19 11:44

  Фото: Охриѓани обоени во боите на хуманоста

  23.02.19 11:33

  Претседателот Иванов ги додели сертификатите на учесниците на 10. Школа за ..

  23.02.19 11:13

  Свети свештеномаченик Харалампиј (Чуминден)

  23.02.19 00:32

  Фото: Проекција на филм и нацртани лица за поддршка на лицата со ретки боле..

  22.02.19 20:13

  Ги запознаваме ретките болести: ХАНТИНГТОНОВА БОЛЕСТ

  22.02.19 19:58

  Здруженијата за заштита на животни поднесоа кривична пријава за нехуман одн..

  22.02.19 19:09

  Мерко вели дека ништо драматично не се случува на струшкото крајбрежје, про..

  22.02.19 18:55

  МВР: Не постојат киднапери, да не се шири паника меѓу населението

  22.02.19 18:11

  Охрид промовиран на 41-от интернационален Саем за туризам во Белград

  22.02.19 16:01

  Народниот правобранител отвара предмет за претепувањето на Јанакиески и Рис..

  22.02.19 15:25

  Златни Бубамари за уште двајца познати охриѓани

  22.02.19 14:54

  59-годишен работник повреден во фабрика, итно пренесен во болницата „Св.Ера..

  22.02.19 11:32

  Златна „Буба мара“ на популарноста за охридскиот херој Марко Пејчиноски, то..

  22.02.19 09:24

 • LETRA EMAS WEB
  30 godini restoran Sv. Sofija
  Kadmo_Bar_najavi
  Dalga
 • EVN
 • Rmor – naslovna
  Cuba Libre
 • Restoran Ostrovo
 • Маж со безбол палка и ги скршил нозете на сопругата поради секси чорапи

  28.12.18 12:21

  Фото: Весела и луда забава за 12-от роденден на „Кадмо“

  24.12.18 11:54

  Видео: “Тие да се тука”, нова песна на Јован Куцин

  20.12.18 00:54

  Сондата на НАСА „InSight“ слета на Марс

  26.11.18 22:44

 • Nekrolozi
  Kolumn pub Dablin