ОГЛАСИ

ВЕСТИ

ФОТО

OhridNews TV

СПОРТ

ВИДЕО

НАСТАНИ

ШТО, КОГА, КАДЕ?

ЗАБАВА

НАШ СОВЕТ

ВАШЕТО ВНИМАНИЕ

АНКЕТА

Дали треба да се вратат рампите за влез во Стар град во лето?

Да

Не

Гласај

Да - 1909 гласови (42%)

Не - 2685 гласови (58%)

Резултати Гласај

ПОВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ

Полиција : 192 Брза помош : 194 Пожарна : 193 Центар за справување со кризи - Охрид : 195 АМСМ : 196 Автобуска станица : 260-339 Аеродром : 252-820 Црвен крст : 261-909 Водовод : 250-122 Комуналец : 263-325 НУ Центар за култура : 261-063 Завод и Музеј : 262-498 Основен суд : 261-868 ЕВН Информации : 0890 12345 ЕВН Дефекти : 0890 88888 Општа болница : 267-267 ФТУ - Охрид : 262-147 Охридско лето : 261-304 Организација на потрошувачи на Охрид : 252-833