Спорт + - Page 3 of 3 - OhridNews

Спорт +

09.11.21 16:50

Спорт +: ГРК Охрид најавува враќање на победничка патека

Серијата порази го спуштија ГРК Охрид во средината на табелата во С...

09.10.21 12:10

Пепи Џигероски во Спорт+: Паузата во првенството доаѓа во добар…

Гостин во Спорт+ на OhridNews е Пепи Џигероски, новиот тренер на ГФ...

02.10.21 08:20

Михајло Младеновиќ во Спорт+: Скопје е млада но компактна екипа,…

Ракометарите на Охрид, денеска, 2 октомври, во рамки на 5-то коло о...

15.09.21 11:15

Тасески за Спорт+: Мора да се одигра добро за да…

Второто коло од ракометната Супер лига ја носи дерби пресметката на...

10.09.21 21:28

Викенд за спортски гурмани: ГРК Охрид со оптимизам го пречекува…

OhridNews од денеска ја збогатува информативната понуда со специјал...