Магазин - Page 1699 of 1723 - OhridNews

Магазин

Занимливости Јапонски тинејџер потрошил во бар 3000 долари и одбил да…

Јапонски тинејџер кој во еден бар глумел богат заводник, на пијалок...

Занимливости Хју Хефнер силно посакува да стане татко на 81 година

Хју Хефнер (81) и неговата избраничка, Плејбој-евата зајачица Холи ...

Занимливости Проѕирен тостер

Страните од тостерот се направени од стакло, па така можете да го г...

Занимливости Руски брачен пар повторно се сретна после 60 години

После 60 години Ана Козолов и нејзиниот сопруг Борис, случајно се с...

Занимливости Курајчки карневал 2008 !

Во охридското село Куратица се одржа традиционалниот василичарски к...

Занимливости Пејсажи направени од храна

Фотографот Карл Варнер направил неверојатни фотографии кои сам ги и...

Занимливости „Кучешки живот“

Симпатичното кученце Бела со очила на носето ужива во попладневно с...

Занимливости Убеден дека е трезен пијаница отишол во полиција да се…

Сакајќи на сопругата да и докаже дека е трезен, еден пијан германец...

Занимливости Бора Чорба ќе настапи во Охрид

Легендарниот фронтмен на култната група “Рибља чорба”, ...